abbytremain8302 abbytremain8302 19-09-2022 Mathematics contestada Grayson bought snacks for his team's practice. He bought a bag of popcorn for $3. 50 and a 5-pack of juice bottles. The total cost before tax was $11. 5. Write and solve an equation which can be used to determine j, how much each bottle of juice cost. Please include equation and answer(j= )