Gabby Company sells a product for $ 100 per unit. Variable costs are $ 60 per​ unit, and fixed costs are $ 2 comma 500 per month. The company expects to sell 600 units in September. Calculate the contribution margin per​ unit, in​ total, and as a ratio.