lillyflower654 lillyflower654
  • 17-03-2020
  • Mathematics
contestada

Am I right? Help !!!!

Am I right Help class=

Respuesta :

sarahcoffey444
sarahcoffey444 sarahcoffey444
  • 17-03-2020
Yes :)
You are
Lol

Ujejedjf
Answer Link

Otras preguntas

If the cost of 12 pens is Rs.108, then what is the cost of 5 pens!!! -Please write the full solution!​
What does this interaction reveal about Antony? Select two options. Antony is incredibly loyal to Lepidus. He values the efforts of Lepidus and will reward him.
which inequality is graphed below?
Which equation represents a circle that contains the point (-5, 3) and has a center at (-2, 1)? Distance formula: vaa -02 (x - 1)2 + ( + 2)2 = 25 (x + 2)2 + (-1
What is the structural equation for aspirin esterificarion
What is the perimeter of the rectangle shown below? A. 117 units B. 35 units C. 44 units D. 22 units
Match each plot element to its description. exposition rising action climax falling action resolution the moment when the main character has a change of heart o
2.5PBC =4.33 KN (T)tan 30scams Quest con #m span is loaded as shown in Figure below. Find2 KNABENC2 KNI KNI ENH8 makar1 + 2 +212 +7 og​
om and Tamir applied to the same university. They looked up the average SAT score of students admitted to that university. Tom’s SAT score was 260 points above
A 5-pound bag of cat food costs $11.25. What is the unit price of the cat food? a $0.44 per pound b $2.25 per pound c $6.25 per pound d $56.25 per pound n no po