cschwartz10
cschwartz10 cschwartz10
  • 18-05-2020
  • Spanish
contestada

What are the answers

What are the answers class=

Respuesta :

CuteCookieShopkin
CuteCookieShopkin CuteCookieShopkin
  • 18-05-2020

Answer:

It wouldnt let me put the answers so i took a screenshot of the answer.

Ver imagen CuteCookieShopkin
Answer Link
daleniyaangel daleniyaangel
  • 19-05-2020

Answer:

decoraciones, invitados, regalo, globos, secreto, papel de regalo

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

A scientist makes an image of all of a person's chromosomes. What technique is she using?
solve the expression x + 3 = 7
Carlos bought 2 ½ liters of paint for $60. What is the cost per liter of paint? * A. $150 per liter B. $24 per liter C. $62.50 per liter D. $57.50 per liter
Iron Works International is considering a project that will produce annual cash flows of $37,200, $45,900, $56,600, and $22,100 over the next four years, respec
4 times 1/3 in fraction​
On a coordinate plane, an exponential function has a horizontal asymptote of y = 0. The function curves up into the first quadrant. It goes through (0, 3), (0.5
Sophie is making a rectangular pen for her rabbit. The pen is 4 feet wide and 6 feet long. What is the area of the pen?
i don’t know, help.
which choice is equivalent to the expression below ? sqrt -12
Find the mean of the data summarized in the given frequency distribution. Compare the computed mean to the actual mean of 50.7 degrees. Low Temperature ​(circle