denahjiawillhelpu
denahjiawillhelpu denahjiawillhelpu
  • 18-08-2020
  • Mathematics
contestada

A 4-pack of monster cards $6.56 what is the unit price

Respuesta :

MrMonsieurSenorSir
MrMonsieurSenorSir MrMonsieurSenorSir
  • 18-08-2020

Answer: 1.64

Step-by-step explanation: You need to do 6.56/4 which is 1.64

Answer Link

Otras preguntas

1) What does living paycheck to paycheck mean? 2) How can people living paycheck to paycheck build wealth?
What is the continent of USA
Whats is 0 divided by 0
20-2x=5x-15 X=5??? Is this correct
25 POINTS Which composer is best known for writing marches and for his work with the U.S. Marine Band? Verdi Dvorak Sousa Foster
Desmond's Surf Shop had the following number of customers on each of the last ten days: 160, 175, 166, 180, 172, 178, 174, 170, 178, 300 As much as Desmond woul
Write as a fraction in simplest form. 15% = _ /_
What would happen if the gene for colored spots was not passed from a moth to its offsprings
Continuing review of an approval and ongoing study posing more than minimal risk that was initially approved by a convened IRB:
Put these parts of the constitution in order of appearance