ghayadahakim ghayadahakim
  • 16-11-2020
  • Mathematics
contestada

ASAP please i need helppp

ASAP please i need helppp class=

Respuesta :

user222111
user222111 user222111
  • 16-11-2020
HAHAHHAH UR IN EXAM can I answer now?
Answer Link
bellawinston bellawinston
  • 16-11-2020
I think it’s the first one
Answer Link

Otras preguntas

Which phrase refers to the principles through which a critic evaluates analyzes or interpret a piece of literature A- literary criticism B-critical theory C-lit
eight ears of corn and a cantaloupe cost $2.37. six ears of corn and 3 cantaloupes cost $3.51. what does a cantaloupe cost?
Carrie is buying bulk candy for a high school fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy bar? A) $.30 B) $.35 C) $.45 D)
Which of the following is in place when one nation refuses all trade with another? diffusion embargo tariff cartel
When author Sarah Orne Jewett writes that Sylvia lives "heart to heart" with nature, she means that the young girl
In what two places on plants do seeds grow
______ whining gave me a major headache. Which word correctly completes the sentence?
In which modern state was the Indian Territory created in 1834? Florida Georgia Oklahoma Tennessee
What percentage of the world's population lives within 500 miles of an ocean? 30% 50% 15% 80%
Which of these changes caused an increase in pollution during the industrial revolution?