Respuesta :
Answer: He bought 6 light bulbs
Step-by-step explanation:
If you multiply $3 times 6 it would equal $18 ( I suck at explaining sorry lol)
Answer: He bought 6 light bulbs
Step-by-step explanation:
If you multiply $3 times 6 it would equal $18 ( I suck at explaining sorry lol)