Respuesta :
Answer:
I would say A. The cost of each topping
Step-by-step explanation:
1 topping would cost $1.25, 2 toppings would cost $2.50, etc.
Answer:
I would say A. The cost of each topping
Step-by-step explanation:
1 topping would cost $1.25, 2 toppings would cost $2.50, etc.