Isaakz0502 Isaakz0502 18-12-2020 Mathematics contestada (60) POINTS AND 5 STAR AND THANKS AND BRIAN-LIST!!!!! The chart below describes the speed of four desktop printers. Which printer is the fastest? A Roboprint B Voltronn C Vantek Plus D DLS Pro 6 A store sells bags of 12 apples for $3.60. What is the unit cost per apple? A $0.30 B $0.33 C $3.33 D $3.60