(60) POINTS AND 5 STAR AND THANKS AND BRIAN-LIST!!!!!





The chart below describes the speed of four desktop printers.
Which printer is the fastest?
A Roboprint
B Voltronn
C Vantek Plus
D DLS Pro

6 A store sells bags of 12 apples for $3.60. What is the unit cost per apple?
A $0.30
B $0.33
C $3.33
D $3.60

Respuesta :

Answer:

1. Send me the chart and ill get you the answer.

2. unit cost is $0.30

Step-by-step explanation:

1. there’s no chart sorry

2. $0.30