Seudónimo Seudónimo
  • 21-01-2021
  • Mathematics
contestada

Assistance please??

Assistance please class=

Respuesta :

Septral Septral
  • 21-01-2021

Answer:

A | 4.50 Per Person

Step-by-step explanation:

If it's 9.00 for 2 people. 9 divided by 2 is 4.50. Meaning it's $4.50 dollars for one person.

Answer Link

Otras preguntas

ANSWER ASAP GIVING BRAILIEST AND STUFF! Please answer the following essay question: Suppose each dimension of a cube is increased. What happens to the surface a
I need help plz, last question!
My little cousin took a STAR math test and she wanted to know if her score is good she got a 923 score on her STAR math test and she is in 8th grade did she do
How would an increase in vehicle registration fees affect government income?
The graph of y = f(x) is shown below. What are all of the real solutions of f(x) = 0?
The management of Wheeler Company has decided to develop cost formulas for its major overhead activities. Wheeler uses a highly automated manufacturing process,
what is the solution of x-6+90x0
Plz answer ASAP At what point during the digestive process does your body begin to receive energy from the food?
The lengths of the sides of a triangle are 7​, 9, and 11. Classify the triangle as​ acute, right, or obtuse.
If M= {m, a,t} how many subsets of M are there?