Respuesta :
ANSWER:
$0.85
STEP BY STEP:
divide $4.25 by 5 to find the unit price and you get $0.85
Hope this helps. :)
$0.85
STEP BY STEP:
divide $4.25 by 5 to find the unit price and you get $0.85
Hope this helps. :)