Respuesta :
Answer:
$0.9 per pound
Step-by-step explanation:
$2.25 divided by 2.5
Answer:
$0.9 per pound
Step-by-step explanation:
$2.25 divided by 2.5
divide the cost of the item by its weight in pounds
Answer:
$0.9 per pound
Step-by-step explanation:
$2.25 divided by 2.5
Answer:
$0.9 per pound
Step-by-step explanation:
$2.25 divided by 2.5
divide the cost of the item by its weight in pounds