SwagsSwags123
SwagsSwags123
19-03-2021
Mathematics
contestada
PLEASE CLICK ON THIS IMAGE I NEED HELP
Respuesta :
hh92knqfaa
hh92knqfaa
19-03-2021
It seems that each pie costs 4 dollars. That is why for two pies, it’s eight dollars. For four pies it is 16 dollars. And it goes on. If you need anything else let me know.
Answer Link
rhabing
rhabing
19-03-2021
Answer:
4
Step-by-step explanation:
because
8÷2=4
16÷4=4
24÷6=4
32÷8=4
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 42+ )
Otras preguntas
the three-letter code that summarizes your three strongest career types is called your
What was the goal of the crusades?
Roger pushes a box on a 30° incline. If he applies a force of 60 newtons parallel to the incline and displaces the box 10 meters along the incline, how much wor
water has a high (blank) which causes it to heat very slowly.
how would surface currents be affected if the earth didn't rotate
All of the chemical reactions within a cell occur in the
Identify the location of the Olmec civilization. a. A b. B c. C d. D
Place these key events from the myth in the order in which they occur. The princess provides Theseus with a sharp sword and a ball of thread. Theseus slays the
What were the provisions of the Jay treaty of 1794?
Which one of the following choices might be an appropriate image for visualization? A. A beach at low tide B. A car driven very fast C. The pet y