mike0928088 mike0928088
  • 19-03-2021
  • Mathematics
contestada

help please!!! please help

help please please help class=

Respuesta :

34e5rtf6ygder
34e5rtf6ygder 34e5rtf6ygder
  • 20-03-2021

Answer:

it is 75

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

what is the unit rate for a 36oz of cornflakes costs $5.79
Meryl spends a total of 68.82 for 2 pairs of sneakers with the same cost. the sales tax is 5.32. Meryl also uses a coupon for 3 dollars off her purchase. how mu
How is the IMF’s intervention in the South Korean economy affecting its citizens? What parallels exist between Korea’s situation and globalization elsewhere?
They went to an outpost in Antarctica. It has one of the harshest climates on the planet. Which choice shows the sentences combined with a subordinating conjunc
4x^2-5x-15=0 how to find the vertex and y intercept
where do most people live in the mediterranean?
How do constellations relate to patterns of stars
What is the slope-intercept form of the function that contains the point (–1, 5) and has a slope of –4? y=_x+_
both the declaration of independence and the social contract theory both arose from which philosophical movement?
why did so many banks fail at the onset of the Great Depression