Respuesta :
Answer:
10.6 Ounces
Step-by-step explanation:
Each ounce of dried pineapple costs $0.25
Divide $2.65 by $0.25
2.65/0.25=10.6
Mags bought 10.6 oz.
Answer:
10.6 Ounces
Step-by-step explanation:
Each ounce of dried pineapple costs $0.25
Divide $2.65 by $0.25
2.65/0.25=10.6
Mags bought 10.6 oz.