zoestout247
zoestout247 zoestout247
  • 18-04-2021
  • History
contestada

can someone please help me​

can someone please help me class=

Respuesta :

zinha4304
zinha4304 zinha4304
  • 18-04-2021

Answer:

Now im not 100% sure this is correct but im gonna make a wild guess that its D.

Explanation:

im really sorry if it is wrong.

Answer Link

Otras preguntas

Four pounds of apples cost $4.96. What is the cost per pound?
Systems of elimination for 2w-3q=8 3w-7q=7
The rules for mixing color with light are different than mixing color with paint. True or False
Give your opinion of the following statements 1. Stereotypes are always negative. 2. Old people are more polite than young people. 3. It is a good thing to ster
18 is 50% of what plz i need help show work plz​
When water moves out the cell, then this is best described as ___
when did adele perform at the griffith observatory
In a video game, Brian collects unbreakable gems, each of which has its own value. He earns 21 points when he collects 2 red gems and 3 yellow gems. He earns 31
how did ww1 help contribute to the great depression
When me and my parents visited a mall nearby, I saw an item that I really loved to buy which cost 97 pesos but I have no money in my pocket. So I borrowed 50 pe