chiccn2cz
chiccn2cz chiccn2cz
  • 19-05-2021
  • Mathematics
contestada

I need help wit this

I need help wit this class=

Respuesta :

ThiccShrek
ThiccShrek ThiccShrek
  • 19-05-2021

Answer:

1.

2. $25 dollars for 10 toppings

3. $19 dollars for 6 toppings

4. 6 toppings

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

16-2n-5+8n=65 Can you help me solve this please and show work as well?
Which word best completes the analogy? Health-related fitness is to health as skill-related fitness is to _____.
Insects that live on land have a coating of wax on the outer surface of their body. What function might the wax serve for these animals?
How did the Revolution affect the way American women thought about their status, and what changes resulted from this new awareness?
how can you check the correctness of a division answer that has no remainder
Greg bought 2 boxes of balloons. He used half of them to decorate his yard. He used 40 to decorate his porch. He used the rest inside his house. How many balloo
What is an ectopic pregnancy
What is 0.25 kilometers expressed in centimeters?
663 round nearest ten and hundred
Right now could you help me on my rounding the nearest hundred