Gracy11
Gracy11 Gracy11
  • 19-12-2016
  • Mathematics
contestada

A 24 ounce box of cornflakes costs 4.59 equals to

Respuesta :

vikki101
vikki101 vikki101
  • 19-12-2016
so i did was multiply 24 to 4.59 and i got 110.16

Answer Link
Аноним Аноним
  • 19-12-2016
Multiply 4.59 and 24 and get 10016.
Answer Link

Otras preguntas

What is the slope of (-1,-2) and (0,-4)
Find the median of the following data set: 95, 92, 96, 93, 94, 95, 93 *
Some criticsof globalization cite cultural erosion and higherunemployment in the United States as consequences.Discuss why they feel these effects might occur.
Which equation is most likely used to determine the acceleration from a velocity vs. time graph?
given f(x)=2 and g(x) =x+1 (f*g)(x)​
Given: circle k(O) m∠WVX = 51° m arc WV = 135° Find: m arc XV
SC Bookmarks 3-2: MathXL for School: Practice & Problem Solving 3.2.PS-8 Find the value of x when 6 - 2x = 5x - 9x + 10. The value of x is
What is the value of x in the equation 7 (4x + 1) – 3x = 5x – 13? T =
How were slavery and the slave trade banned within the British empire?
Which of the following does NOT cause an object to accelerate? A. slowing down B. Change in direction C. Speeding up D. Constant velocity