kenzidaisyd kenzidaisyd
  • 19-12-2016
  • Mathematics
contestada

Mariah bought 1 8/20 pounds of lunch meat for $3.36. how much would 2 15/20 pounds of lunch meat cost

Respuesta :

Stormpegacat
Stormpegacat Stormpegacat
  • 19-12-2016
I think it would be 23.52?
Answer Link
Аноним Аноним
  • 19-12-2016
23.52 will be the answer to your question :)
Answer Link

Otras preguntas

Which linear equations have one solution? Check all that apply. 5x - 1 = 3(x + 11) 0.4(x-2) + 4x = 8(x-9) O 4(x - 6) + 4 = 2(x - 3) 2(x-4) = 5(x-3) + 3 2(x - 1)
please answer question i need help for a quiz
ON A TEST PLZ ANSWER This equation represents what type of function? y=1/2x^3+ 5x A linear B quadratic C exponential D cubic
Can someone please help, ty!! (Will mark brainliest)
1. Tu es sportif. choose the appropriate word from the drop down menu for each clue
Will give brainliest to whoever can answer first!
You eat a french fry. As you chew and swallow, some of the particles go down the ‘wrong tube' (the trachea), and this causes you to cough. The specialized hair-
I need help answering this
Ross has 72 gumballs. He wants to share them equally between 6 friends. Which equation can be solved for "n" to find the number of gumballs
Pregunta 5 (1 punto) 1000 grams of (NH4)2S completely react in the following reaction. (NH4)2S(aq) + Sn(SO4)2(aq) 2 (NH4)2SO4(aq) + SnSz(aq) How many grams of S