Seudónimo Seudónimo
  • 20-01-2022
  • Mathematics
contestada

Help me! Thisssssssssss is due today.

Help me Thisssssssssss is due today class=

Respuesta :

josephrestivo josephrestivo
  • 20-01-2022

Answer:

Each box is $9.95

Step-by-step explanation:

You take 238.80 and divide it by 24. And that's your answer

Answer Link

Otras preguntas

what is 12/21 reduced to
A relationship that can be used to solve for the Time it takes for a bird to fly between two trees is A.speed*distance B.speed+distance C.speed/distance D.dista
What is 11.1 as a fraction?
Six friends share 5 small pizzas. Each friend first eats half of a pizza. How much more pizza does each friend need to eat to finish all the pizzas and share th
which expression is not equivalent to the others? explain a.-16x+5(2x+8)-14 b.26-2(3x) c.6x-28x+10(x+4)-14 d.-6x+26
What is 11.1 as a fraction?
Each year Albuquerque, New Mexico, has a ho air balloon festival during which people can obtain rides in hot air balloons. Suppose part of the Diaz family goes
which unit of measure would scientist use to measure the thickness of rock layer, created as a result of volcanic activity
5x+10=24-2x what is this called?
Many viruses released into the air survive for only short periods of time. Which of the following is the most likely reason for this? A. Viruses attract antibo