vivianagamba69 vivianagamba69
  • 19-04-2022
  • Mathematics
contestada

Jeff is buying books at a used booksttore.He wants to approximate the total cost of his purchase before checking out

Respuesta :

sienabrock
sienabrock sienabrock
  • 19-04-2022
Not enough info to answer sorry
Answer Link

Otras preguntas

The history of the ancient empire of Ghana is largely drawn from written observations made by outsiders to the area. The two most common descriptions come from
what is a control group
A student needs to conduct a reaction that combines chemicals a and b to synthesize product ab. if we write this as a chemical equation it looks like: a+b→ab if
Boat trailers with too little tongue weight tend to do what?
this problem is hard can you help me. toilet paper is sold in case of 36 for$14.99. what is the price per roll (unit rate)
Santos flipped a coin 500 times. The coin landed heads up 225 times. Find the ratio of heads to total number of coin flips. Express as a simplified ratio.
what does ln(1/3) equal?
Pest in food establishment can cause foodborne illness because
A woman is sitting in her hotel room when there is a knock at the door. She opened the door to see a man whom she had never seen before. He said "oh I'm sorry,
NEED HELP!! ヾ(  ̄O ̄)ツ i need a bunch of super smart people to help me find the volume of this prism please!.... And write the steps worth 13 pts