gonzalezrubi850
gonzalezrubi850 gonzalezrubi850
  • 17-04-2022
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELPP I NEED RN

PLEASE HELPP I NEED RN class=

Respuesta :

kawaiixmitsu
kawaiixmitsu kawaiixmitsu
  • 17-04-2022

Answer:

Should be A

Step-by-step explanation:

mmm B is a bit off

C gives a decline but there is no mention of declination

D is just plain wrong

Answer Link
carrerj3 carrerj3
  • 17-04-2022
The first one A bc it’s in a line and it’s not all over the place. It is almost perfectly graphed
Answer Link

Otras preguntas

Find the difference. 10 - 12
Mi materia favorita es la música .
the sum of 8 times a number and 5 is 37. find the number
9. A store has a sale on oranges, each pound of oranges costs $0.75. How many pounds of oranges can a customer purchase if they have $6?​
hi um are you a guy or girl​
Solve for x* (7x – 6) (4x + 11) (6x + 5)
3 bags of dog treats for $7.38. What is the cost per bag of dog treats
please help i will give you brainelst and 5 stars!!!!!!
Mr. Campbell was travelled 80 miles in 2 hours. What was his average speed? Write the number of miles in one hour! help me out?!
Compare the nuclear charge of nitrogen to oxygen on the valance electrons. (Will give brainliest and 30 extra points if correct)